Шосты школьны дзень

ВИДЕОРОЛИК "Самый лучший день! Суббота в нашей школе" Смотреть

Планы мерапрыемстваў Справаздачы па мерапрыемствах

Шосты дзень тыдня субота — з'яўляецца арганічнай часткай цэласнай вучэбна-выхаваўчай сістэмы школы. Адной з важных задач, якія стаяць перад педагагічным калектывам школы, з'яўляецца эфектыўная арганізацыя выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень. Яна плануецца і праводзіцца ў адпаведнасці з агульнашкольным планам работы, арганічна дапаўняючы і працягваючы яго. Асаблівая ўвага надаецца правядзенню ў суботу фізкультурна-аздараўленчай і спартыўна-масавай работы.

13.03.24

Суббота приглашает! План мероприятий ГУО "Средняя школа №1 г.Дрогичина" на 16 марта 2024 года.

разгарнуць » / « згарнуць

План мероприятий ГУО «Средняя школа № 1 г. Дрогичина» на шестой день недели на II полугодие 2023/2024 учебного года

разгарнуць » / « згарнуць

График работы специалистов в шестой школьный день